Bulletin k utkání #4
START98 - BUTCHIS
PREVIEW: Ženy míří do jihomoravské metropole, muži hostí Butchis

PREVIEW: Ženy míří do jihomoravské metropole, muži hostí Butchis

Po týdenní pauze se vrací ženská extraliga. Páté kolo sehrají Tygřice v sobotu od 17 hodin v Brně, kde nastoupí proti omlazenému kádru Bulldogs. Další zápas mají na programu i naši muži, které čeká už sedmé kolo. Odehrají ho v neděli od 14 hodin na Jižním Městě, kam přijede nováček soutěže Butchis.

Brněnský celek zatím svými výsledky předčil očekávání. Oproti loňské sezóně, kdy se krčil na dně tabulky, letos ukazuje, že se s ním musí počítat. Ve druhém kole získaly Bulldogs skalp favorizované Olomouce, následně doma podlehly Bohemians až v samostatných nájezdech. Spolehnout se mohou především na mladou ofenzivní hvězdu Annu Brucháčkovou, která si svými výkony vysloužila pozvánku do reprezentace. Zdatně ji na čele tabulky produktivity doplňuje i její sestra Ema.

Muže nečeká v domácím prostředí jednoduchý zápas. Přijede totiž soupeř, který se může chlubit například ziskem tří bodů proti silnému Ústí. I proto se momentálně nachází na druhé pozici v tabulce, o bod za vedoucím Hattrickem Brno. V minulém utkání Butchis těsně porazili Letku, Start zase schytal výprask od Ústí. Papírovým favoritem budou v nedělním derby hosté. Start si ale bude chtít udržet domácí neporazitelnost a uspět před svými fanoušky počtvrté v řadě. 

Zpět na úvod