Bulletin k utkání #2
TIGERS START98 - FAMB
PREVIEW: Muži přivítají Klobouky, ženy Mladou Boleslav!

PREVIEW: Muži přivítají Klobouky, ženy Mladou Boleslav!

Zítra nás čeká státní svátek a s ním jsou spojené další zápasy našich elitních týmů. Muži doma přivítají Aligators Klobouky, na ně poté naváže ženský tým a v hale na Jedenátce vyzvou Mladou Boleslav.

A-tým mužů zatím předvádí výkony jako na houpačce, výhry střídají prohry. Naposledy padl na hřišti Gullivers Brno 6:3. Díky tomu se Start v tabulce propadl se šesti body na sedmé místo. Nyní na své palubovce přivítá tým, který ztrácí pouze bod a jsou jim Aligators Klobouky. Klobouky jsou sice nováček 1.ligy, do druhé nejvyšší soutěže však vstoupily bez respektu a ze čtyř zápasů vydolovaly dvě výhry a v obou případech to byli papírově velmi silní soupeři a to Znojmo a Chomutov. Jasným tahounem týmu je Lukáš Gregr, nejproduktivnější hráč 1.ligy.

Na mužský tým naváží v podvečer ženy, které čeká souboj s Mladou Boleslaví. Celek ze severu Čech v minulém kole zaznamenal první letošní body, když přehrál doma Jičín v prodloužení 3:2. To je však zatím jediný úspěch a Mladé Boleslavi tak patří až desáté místo. Před sezónou tým opustila opory posledních ročníků Karolína Janatková a Marie Jirková. Ztráta dvou nejproduktivnějších hraček se podepsala na produktivitě celého týmu, za tři zápasy Mladá Boleslav vstřelila pouze šest gólů, nejméně ze všech.

Jak vidíte čeká nás opravdu parádní florbalový den, proto neváhejte a přijďte podpořit naše ženy a muže v cestě za důležitými body.

Zpět na úvod