Bulletin k utkání
Tigers Start98 - Panthers Praha
PREVIEW: Mužský tým hostí Ústí, ženy se představí proti Panthers Praha

PREVIEW: Mužský tým hostí Ústí, ženy se představí proti Panthers Praha

V neděli se oba elitní týmy představí na Jižním Městě. Muži sehrají od 14 hodin zápas s Ústím, v 17 hodin nastoupí Tigers proti Panthers a uzavřou tak program 14. kola Extraligy žen.

První nedělní duel nabídne souboj dvou celků z opačných konců tabulky. Ústí se drží na druhé pozici se ztrátou 11 bodů na suverénní BUTCHIS. Start momentálně setrvává na 12. příčce, přičemž má ale stejný počet bodů jako Kladno, Znojmo i Chomutov. Všechny čtyři celky mají shodně 20 bodů a muži Startu ztrácejí na sedmé místo jen tři body. Bodový příděl by jim mohl pomoci k posunu tabulkou. Nečeká je snadná práce. Budou muset odčinit debakl z prvního utkání, kdy prohráli 1:7. Ústecký celek góly nešetřil ani v minulých kolech, kdy nastřílel 10 branek Chomutovu a poté 15 góly zničil Letku. Svěřenci Adama Havránka tak budou usilovat o překvapení.

Na třetí adventní neděli budou hrát odvetu i ženy. Ty dokázaly první utkání odehrát o poznání lépe, Panthers v Rudné porazily 8:5 po obratu ve třetí třetině. Panthers se navíc momentálně nachází u dna tabulky, letos získaly pouhé tři body za výhru nad Mladou Boleslaví. Od konce října navíc postrádají své opory Anežku Hněvkovskou, Adélu Košvancovou a Dominiku Tůmovou. V posledním kole schytaly výprask od Jičína, který se blýskl 14 brankami, zatímco Panthers udeřily jen třikrát. Předtím podlehly FbŠ Bohemians 1:9 a v Olomouci zapsaly porážku 0:6. Pro nedělní duel tak budou favoritem Tygřice. 

Zpět na úvod