Bulletin k utkání
TIGERS START98 - 1. SC Vítkovice
PREVIEW: Tygřice se pokusí překvapit lídra, muži hostí Gullivers

PREVIEW: Tygřice se pokusí překvapit lídra, muži hostí Gullivers

Neděle nabídne našim fanouškům bohatou podívanou. Už od 13 hodin se na hale Jedenáctka představí Tigers, které čeká duel s Vítkovicemi. Mužský tým nastoupí ke svému zápasu hned po skončení ženského klání, utká se od 17 hodin s Gullivers.

Rytířky zatím letos proplouvají Extraligou bez ztráty kytičky. K narušení jejich suverénního počínání byl nejblíže Chodov, nicméně Rytířky dokázaly urvat výhru ve florbalově netradičním poměru 3:1. Vyjma týmů z první čtyřky hráčky z Dubiny své soupeře doslova válcují, důkazem budiž výsledek 29:1 proti Mladé Boleslavi. Ofenzivní síla Vítkovic se promítá i do statistik, za 11 kol vstřelily celkem 139 branek, ženy Startu jich pro srovnání zaznamenaly 58. Tigers tak nečeká vůbec jednoduché utkání a do nedělního duelu vstoupí jako outsider.

Favoritem nebude ani mužský tým. Z 11. pozice v tabulce se dívá na páté Gullivers se ztrátou pěti bodů. Brno zaznamenalo v minulém kole prohru v prodloužení s Letkou, předtím těsně zvítězilo na půdě Chomutova a jako jeden ze tří týmů dokázalo porazit Ústí. Pražané naopak čekají na výhru už čtyři utkání. V předchozím vzájemném měření sil uspěl Sokol, na domácí půdě zvítězil nad Startem 6:3. Vzhledem k aktuální formě obou týmů tak bude favoritem na zisk tří bodů Brno.

Zpět na úvod