Bulletin k utkání
Tigers Start98 - FBC Ostrava
PREVIEW: Starťácká neděle na Jižním Městě!

PREVIEW: Starťácká neděle na Jižním Městě!

Nedělní program extraligy žen i 1. ligy mužů potěší všechny fanoušky Startu! Oba týmy se totiž odpoledne představí na Jižním Městě. Jako první nastoupí ženy k zápasu proti FBC Ostrava, který se rozehraje ve 14 hodin. Následně půjdou do akce i muži, kteří od 17 hodin hostí Bulldogs Brno.

Po reprezentační přestávce se Tigers vrací na scénu. Tentokrát vyzvou mistryně z Ostravy, které do Prahy přijedou v dobré formě. V posledních třech zápasech přesvědčivě zvítězily a ve všech třech případech se jim podařilo vstřelit 10 a více branek. Na body letos nedosáhly pouze v zápasech proti týmům z nejlepší trojky. Samy se po sedmi kolech nacházejí na páté příčce, přičemž na čtvrté místo ztrácejí jeden bod. Ženy tak nastoupí do utkání v roli outsidera. V předchozím kole ale proti Tatranu ukázaly, že jim právě tato role svědčí. 

Nedělní program bude pokračovat zápasem mužů proti Bulldogs Brno. Start se nyní nachází na páté příčce, přičemž na čtvrté místo ztrácí tři body. A je to právě tým z Jihomoravského kraje, který se nachází o příčku výše. Bullgos letos nezvládli ani jedno derby, podlehli Hattricku i Gullivers, nevyšel jim ani zápas s Butchis. V individuálních statistikách v porovnání s ostatními týmy ligy také nevynikají, nicméně dokáží porážet celky ze středu tabulky. I díky tomu jsou nyní v nejlepší čtyřce. O tuto pozici je ale může Start v nadcházejícím zápase připravit, pokud se mu podaří získat tři body!

Zpět na úvod